Jak nakupovat v eshopu

V. Objednávání a dostupnost zboží
Dostupnost zboží: záleží na tom, zda je zboží na skladě Výdejního místa s prodejem.

První varianta
- pokud je zboží na skladě výdejny, je možné ho zakoupit bez objednávky po telefonické rezervaci. Nebo objednat se zasláním, doba dodání je pak zpravidla do druhého až třetího dne. Příjem objednávek pro expedici do druhého pracovního dne je do 13:00 hodin.

Druhá varianta
– pokud zboží není na skladě výdejny (dostupnost do 10 dnů), je nutno ho objednat, pak termín jeho dodání bude cca do 10 pracovních dnů.

Třetí varianta –
pokud zboží není na skladě (dostupnost 4-5 týdnů) a objednává se v zahraničí, pak termín jeho dodání bude stanoven na základě potvrzené objednávky - Zpráva o upřesnění nabídky produktu a uhrazené zálohové faktury. Objednávky se uzavírají k 27. dni v měsíci.

Čtvrtá varianta –
speciální zboží se vyrábí na zakázku, a je dodáváno do 3 měsíců od uhrazení zálohové faktury.

Objednávání
Kupující dostane zboží za cenu platnou v době objednání. Kupující spotřebitel má možnost se před provedením objednávky seznámit s celkovou cenou včetně DPH a všemi dalšími poplatky (PHE apod.). Tato cena bude uvedena v objednávce a ve zprávě potvrzující přijetí objednávky zboží. Kupující spotřebitel má možnost se před provedením objednávky seznámit se skutečností, po jakou dobu zůstává nabídka nebo cena v platnosti.
V případě , že se jedná o speciální zboží na objednávku, nebo zboží, které není na skladě, prodávající kupujícímu předem potvrdí telefonicky / e-mailem cenu a termín dodání. Tuto cenu je prodávající oprávněn měnit vzhledem k aktuální situaci na trhu a v závislosti na vývoji kurzu Kč vůči zahraničním měnám. Pokud kupující s takovouto změnou nesouhlasí, objednávku nepotvrdí a tato není realizována.

Je-li kupujícím spotřebitel, musí být u takovéhoto zboží předem seznámen se skutečností, že jde o zboží na objednávku, u něhož k uzavření kupní smlouvy mezi oběmi smluvními stranami dojde teprve v okamžiku upřesnění nabídky ze strany prodávajícího formou emailové Zprávy o upřesnění nabídky produktu.
Objednávat zboží je možno těmito následujícími způsoby:
• prostřednictvím elektronického obchodu na www. fudoshinkaicb.cz/eshop (dále jen “e-shop”)
• osobně na Výdejním místě s prodejem
• nebo telefonicky na čísle: 775089149 (s potvrzovacím mailem)
Prodávající doporučuje kupujícímu provádět objednávky přes elektronický obchod.